Fórum Zdravého města – zapojte se i vy!

12. října proběhla ve Fóru v Třebíči veřejná diskuse vedení radnice s občany, která nesla název Fórum Zdravého města. Byla v pořadí již sedmou diskusí a vyplynuly z ní problémy, které by měly být v následujících měsících řešeny.

Setkání bylo určeno pro občany města a koná se pravidelně jedenkrát ročně. U jednotlivých tematických stolů přítomní účastníci vygenerovali dva největší problémy v dané oblasti, které považují ze svého pohledu za nejdůležitější.  Nezúčastnili jste se tohoto setkání? Nevadí, vedení města zajímá i váš názor! Můžete se zúčastnit on-line ankety, na níž přikládáme odkaz. Tak směle do toho!

ANKETA

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Lenka Vaníčková

V médiích a kultuře se pohybuji již víc než deset let. Tyto činnosti se staly nejprve mým koníčkem, poté studijní náplní a v posledních letech i profesí. Je mi 26 let a žiji ve Starči, nedaleko od Třebíče. Náplní mého volného času je… No, popravdě moc volného času nemám. :-) Ale rozhodně se většina mých koníčků točí kolem muziky, přírody a hlavně mé rodiny. Nejlépe strávené chvíle si užiji doma ve Starči, obklopená svými nejbližšími a krásným lesem.