Fórum Zdravého města – zapojte se i vy!

12. října proběhla ve Fóru v Třebíči veřejná diskuse vedení radnice s občany, která nesla název Fórum Zdravého města. Byla v pořadí již sedmou diskusí a vyplynuly z ní problémy, které by měly být v následujících měsících řešeny.

Setkání bylo určeno pro občany města a koná se pravidelně jedenkrát ročně. U jednotlivých tematických stolů přítomní účastníci vygenerovali dva největší problémy v dané oblasti, které považují ze svého pohledu za nejdůležitější.  Nezúčastnili jste se tohoto setkání? Nevadí, vedení města zajímá i váš názor! Můžete se zúčastnit on-line ankety, na níž přikládáme odkaz. Tak směle do toho!

ANKETA

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Sandra Hašková

Je mi 22 let a studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku. Nejvíce si však vážím času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu.