Soutěž a vyčisti les!

Proč se zapojit?

O naše okolí se každý rok stará více lidí, ale ještě potřebujeme další pomocníky. V přírodě stále najdeme pohozené prázdné plastové lahve, obaly od tyčinek, igelitové tašky a jiné odpadky. Plasty negativně ovlivňují také zvířata, která je mohou omylem sníst nebo se do nich zachytit. Projděte se na pár minut venku a zjistíte, kolik nepořádku lidé dokáží vyprodukovat. My si však myslíme, že stačí pár šikovných rukou a příroda rázem prokoukne.
Záchrana české přírody je tedy na vás. Nejen, že ze sebe budete mít skvělý pocit, vy díky tomu můžete vyhrát super ceny. Tak pojďme na to!

Co můžete vyhrát?

V případě výhry získáte peněžní dar od našich partnerů na vybavení vašeho kroužku, spolku, klubovny, sdružení nebo táboru. Do soutěže přispělo 8 partnerů, což znamená 8 výherců, kteří dostanou 3000 Kč.

Peníze můžete využít třeba na sportovní a outdoor vybavení, které vám chybí nebo po něm děti touží. Záleží jenom na vás, kde a co nakoupíte. Možná, že už něco vybraného máte a jen jste neměli dostatek financí. Věříme, že vás výhra potěší. Sportu a zábavě zdar!

Jak se zapojit?

Stačí si v okolí tábora nebo kroužku udělat čas a nasbírat co nejvíce odpadků. Odpadky se často skrývají na loukách, v lese, v trávě, v městských parcích, u rybníků, řek nebo okolo chatek. Prostě všude, kam vkročí člověk.

Až odpadky nasbíráte, udělejte fotku nebo video a nezapomeňte přidat na vaše webovky krátké oznámení o soutěži, které vám pošleme v e-mailu – to je jediná malá podmínka soutěže. Na fotce musíte být vy a odpadky. Čím více odpadu, tím lépe.

Pošlete nám fotku nebo video (např. odkaz na Youtube) s krátkým popisem, za jaké sdružení, spolek nebo organizaci soutěžíte. Nezapomeňte připsat, kdy a kde jste odpadky sbírali. A poté už jen počkejte na vyhlášení. Držíme palce.

Podmínky soutěže

Do kdy fotky posílat?

Fotky a videa můžete posílat od 22. června 2020 do 31. října 2020, samotné vyhodnocení soutěže proběhne 1. listopadu 2020.

Kdo hodnotí?

Hodnotit a vybírat soutěžní fotky a videa bude komise zástupců agentury GetFound.cz.

Kam fotky odeslat?

E-mailem na adresu vladimir@getfound.cz

Autor příspěvku: Veronika Billová Rivolová