Letní jazykový kurz v Innsbrucku

O KURZU

Chtěli byste vyrazit do Rakouska, ale nevěříte svým jazykovým schopnostem? Nebo se chystáte na studium a chcete odbourat jazykovou bariéru předem? Právě pro Vás je určen jedinečný jazykový kurz pořádaný projektem Do Rakouska na zkušenou v kooperaci s vysokou školou MCI – Management Center Innsbruck, Unternehmerische Hochschule®, která je, kromě jiného, nositelem celosvětově uznávané akreditace AACSB. Stejně tak je kurz pořádán ve spolupráci s Honorárním konzulátem pro Tyrolsko/Vorarlbersko ve Wattens. Tento kurz nabízí kvalitní výuku pod vedením kvalifikovaných lektorů. Takových kurzů je ale spousty, tak čím je ten náš speciální?
Výuka je maximálně zaměřena na použití jazyka v praxi a k tomu reflektuje Vaše osobní potřeby a přání. Čeká na Vás 26 jednotek za týden, které obsahují jak klasickou výuku, tak konverzaci s místními rodilými mluvčími a navíc i workshopy pro praktické uplatnění Vašich nově nabytých vědomostí. Navíc na Vás čeká skvělé prostředí campusu MCI v Innsbrucku v samém srdci Tyrolska.

Podporováno:

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Kurz je určen pro všechny, kdo se chtějí zlepšit v němčině a mají chuť někdy vyrazit do Rakouska nebo dalších německy mluvících zemí (DACH země). Cílem tohoto kurzu je přispět ke snížení zátěže z budoucího pobytu v zahraničí. Věkové omezení je 16 – 30 let, ale nacházíte-li se mimo věkové rozmezí neváhejte nám napsat a určitě něco vymyslíme. Zároveň je podmínkou, aby uchazeči měli němčinu na úrovni B1 a vyšší (ukončené A2 je absolutní minimum).

DATUM A MÍSTO

Letošní ročník probíhá v termínu 2.8 – 16.8.2020, přičemž jsou nabízeny dvě varianty kurzu, týdenní a dvoutýdenní.

DVOUTÝDENNÍ KURZ

Dvoutýdenní kurz se koná v termínu

2. 8. 2020 – 16. 8. 2020.

TÝDENNÍ KURZ

Týdenní kurzy jsou v termínech:

  •  1.týden 2. 8. 2020  – 9. 8. 2020
  •  2.týden 9. 8. 2020 – 16. 8. 2020

Příjezd je vždy v neděli  v odpoledních hodinách.
Odjezd je vždy v neděli v dopoledních hodinách.

PROGRAM – VÝUKA

Výuka je dělena do 3 kategorií.

  • Výuka – gramatika
  • Workshop
  • Konverzace

Celkem na Vás čeká v každém týdnu 26 jednotek intenzivního programu. Krom jiného jsou v nabídce další doplňující kurzy jako například trénink pohovoru, psaní různých textů apod.

Více informací na: https://dorakouska.info/jazykovy-kurz-innsbruck/

Autor příspěvku: Veronika Billová Rivolová