Dokumenty pod širákem 2019

Pozor! Nebude to trvat dlouho a opět odstartuje promítání Dokumentů pod širákem. Promítání bude probíhat obdobně jako minulý rok a také na stejném místě, kterým je venkovní areál CVČ Hrubínka. Při promítání je na vás, jestli si sednete ke stolečkům nebo na deku do trávy. K filmu dostanete drobné občerstvení v podobě ZONky a nějakých mlsek. Stejně jako minulý rok, i letos, bude po skončení filmu prostor pro diskusi, kdy budete moci vyjádřit svůj názor na zhlédnutý film a sdílet své dojmy s ostatními. Za zpřístupnění filmů pro naši akci vděčíme filmovému klubu KineDok.

V letošním ročníku je novinkou, že se veřejnost může podílet na výběru filmů formou ankety, která obsahuje deset filmů. Vy, budoucí diváci, si tedy sami zvolíte, jaké filmy budeme promítat. Stačí mrknout na náš Facebook a dát like pěti filmům, které vás nejvíce zaujaly! Hlasujte v naší anketě do 7. 7. a přijďte na promítání, které bude každou srpnovou sobotu. 

Nezapomeňte, 3. 8. 2019 v 21:00 startujeme na Hrubínce!

 

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Vendula Němcová

Ahoj. Jsem absolventka třebíčského KG a teď pokračuji ve studiu v Brně na Mendelu. Můj obor jsou Technologie potravin. Ve volném čase mě baví zkoušet různé aktivity ať už jde o tanec, rekreační sport, zpívání si s kytarou nebo něco výtvarného. Také mám vztah k pořádání zážitkových akcí pro mladé a k dobrovolnictví, hl. ve spojitosti se studentským klubem Halahoj.