Torey Hayden v Česku – na ListOVáNí i v Třebíči!

Knihy Torey Hayden si získaly fanoušky v mnoha zemích světa a čeští čtenáři mezi nimi nechybí. Slavná autorka a speciální pedagožka je právě na návštěvě v Česku,  kde se osobně účastní  turné s projektem ListOVáNí, který přináší scénické čtení knihy Zvíře.

Tvorbu autorky uvítají zájemci o skutečné příběhy s psychologickou tematikou a také ti, kteří se věnují práci s dětmi s handicapem a poruchami chování. Pokud vás toto téma zajímá, přijďte ve středu 27. září v 17:00 do sálu Hudebního oddělení Městské knihovny v Třebíči. Účinkuje Věra Hollá a Pavel Oubram.

Anotace knihy Zvíře: Jsou knihy, které pohladí, zatímco jiné jdou čtenáři proti srsti – přesto se od nich ale nemůže odtrhnout.  Jednou z nich je další příběh zkušené dětské psychoterapeutky, tentokrát o teenagerovi Kevinovi, který se na začátku příběhu utíká před lidmi do pomyslné klece stolů a židlí.
Pod stolem a chráněn židlemi odmítá komunikovat a nikdo si s ním neví rady. Jeho lékařská anamnéza není k nalezení, není jasné, co se mu přihodilo a kdo mu ublížil. V představení nebude chybět ani příslušný humor, Torey totiž současně rozmlouvá i s neposednou holčičkou jménem Charity.

Více informací o programu, času a místě konání a vstupném najdete v našem Kalendáři akcí.

-po představení bude následovat diskuze, autogramiáda a prodej knih.

Představení je podpořeno Grantovým systémem Zdravého města Třebíč  

Zdroj: Městská knihovna Třebíč

Autor příspěvku: Veronika Billová Rivolová