MÍŠA&MÍŠA : Svatební veletrh

Ráda bych Vás seznámila s největším projektem, který jako spolek MÍŠA&MÍŠA pro handicapované pořádáme. Jedná se o svatební veletrh, který se každoročně pořádá na zámku v Náměšti nad Oslavou.

Hlavní myšlenkou tohoto projektu je propojit svět zdravých a handicapovaných. Společně si vyzkouší roli modelek a modelů. V ten den si užijí celou tu přípravu, kdy se o ně starají profesionální vizážistky, kadeřnice, poté se obléknou do skvostných šatů. Tento den je obrovský zážitek nejen pro ně, ale i pro diváky. Atmosféra, která nás celý den provází, se nedá popsat, ta se musí zažít. Je to jednoznačně nevšední zážitek. Pro návštěvníky je připraven bohatý program, v komnatách zámku a na nádvoří se budou prezentovat vystavovatelé a samozřejmě si přijdou na své i rodiny s dětmi. Součásti celého veletrhu je svatba handicapovaných, letos se bude vdávat paní na vozíčku. Obřad probíhá v zámeckém parku, kde novomanželům zahraje živá hudba. Celá svatba je sponzorovaná. Tento rok pořádáme již 4. ročník, který se bude konat 20. 5. 2017 na zámku v Náměšti nad Oslavou. Svatební veletrh začne ve 12hod. svatbou. Svatba je přístupná veřejnosti.

Letos nás přijede podpořit, paní Jitka Zelenková, celý den bude moderovat pan Miroslav Šimůnek, a v krátkém programu vystoupí skupina Poetika, naše modelky přijdou podpořit profesionální modelky Adéla Rezková a Gabriela Gášpárová. Během dne můžete na nádvoří zámku zhlédnout bohatý program, bude zde k dispozici občerstvení v podobě dobrého vína, kávičky, cukroví, grilovaného masa a přitom můžete posedět a udělat si s námi krásný, klidný den. Jedná se opravdu o nevšední svatební veletrh, a rozhodně si myslím, že si zaslouží, aby tento projekt byl znám všem, proto bych byla velice ráda, kdybyste tyto informace sdíleli dále, jelikož největší podporou pro nás je, když se přijdete podívat. Udělejme všichni společně krok k tomu, aby byli tito lidé šťastní, podpořme je v akci, která se dělá zejména jen pro zdravé.

Hana Nejedlá

Míša&Míša

Autor příspěvku: Veronika Billová Rivolová