Zastupitelstvo mladých v parlamentu

Jeden z projektů, který Informační centrum pro mládež Třebíč zajišťuje, je Zastupitelstvo mladých – iniciativa, která pomáhá vytvářet více na míru šité prostředí pro studenty základních a středních škol v Třebíči. Pro zlepšování jejich kompetencí a rozvíjení jejich aktivit vedoucí Íčka – Šárka Majerová zorganizovala exkurzi do Poslanecké sněmovny parlamentu ČR. 

Exkurze se možná zdá jako bezpečný způsob, jak strávit čas. No, parlamenťáci by rozhodně nesouhlasili. Při cestě domů u Jihlavy do autobusu narazilo další auto. Všichni, až na výše zmíněnou vedoucí ICM byli v pořádku. Šárka si odnesla zlomenou ruku a pohmoždění z pádu přes půlku autobusu. Naštěstí už je na cestě k uzdravení a už plánuje další aktivity.

Ne každá exkurze musí takhle dopadnout. I díky takovýmto momentům si ale zážitky pamatujeme.

 

Autor: Jan Vejtasa

Zdroj: ICM

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Jan Vejtasa

Mojí hlavní charakteristickou vlastností je nadšení. Rád dělám cokoliv, co zahání nudu a boří rutinu, proto neposedím a zajímám se o všechno okolo sebe. Je mi 19 let a studuji Střední průmyslovou školu v Třebíči a mezi moje hlavní koníčky patří: angličtina, 3D tisk, psychologie, aktivity spojené s lidmi obecně, cestování, technologie, grafika a vlastně cokoliv, co je prostě zajímavé. Rád také organizuji a podílím se na vytváření akcí ať už v rámci školy, nebo různých zájmových kroužků. Také se zapojuji do příprav táborů a víkendovek pro mladé.