Teambuilding ICM

Abychom Vám v ICM byli schopní poskytovat ty nejlepší informace a služby, musíme být sehraní jako tým. Kvůli tomu se skoro celý ICM tým vydal na teambuilding do Údolí mohykánů u Červeného Hrádku, aby tam strávil čtyři dny vylepšováním a stmelováním našeho kolektivu. Přečtěte si v článku, co všechno jsme zažili a co pro Vás chystáme.

Už v osm hodin ráno v pondělí jsme vyrazili z vlakového nádraží v Třebíči směr Údolí mohykánů plní očekávání, co si pro nás naše šéfová Šárka připravila. Na místo jsme dorazili s mírným skepticismem, protože je to opravdové tábořiště se vším všudy, tedy podsadové stany, louka a potok.

Na tábořišti jsme nebyli sami. Už před námi se tam vypravili táboroví vedoucí z Centra volného času Hrubínka, kteří připravovali tábor pro prázdninové používání. S nimi jsme si užili spoustu her, aktivit, nebo třeba i vaření.

No a co jsme na teambuildingu vlastně dělali? Společně jsme pracovali na aktivitách jako S.W.O.T analýza ICM, osobnostní profily, nebo například i ujasnění priorit na další rok pro vytvoření časového plánu. V něm se například nachází promítání dokumentů pod širým nebem, snídaně do škol, nebo akce Kam na vejšku.

 

S kolegy z ICM pro vás stále připravujeme nové a skvělé projekty. Do budoucna se tedy máte na co těšit.

Zdroj: ICM

Autor: Jan Vejtasa

 

Autor příspěvku: Veronika Billová Rivolová