Teambuilding ICM

Abychom Vám v ICM byli schopní poskytovat ty nejlepší informace a služby, musíme být sehraní jako tým. Kvůli tomu se skoro celý ICM tým vydal na teambuilding do Údolí mohykánů u Červeného Hrádku, aby tam strávil čtyři dny vylepšováním a stmelováním našeho kolektivu. Přečtěte si v článku, co všechno jsme zažili a co pro Vás chystáme.

Už v osm hodin ráno v pondělí jsme vyrazili z vlakového nádraží v Třebíči směr Údolí mohykánů plní očekávání, co si pro nás naše šéfová Šárka připravila. Na místo jsme dorazili s mírným skepticismem, protože je to opravdové tábořiště se vším všudy, tedy podsadové stany, louka a potok.

Na tábořišti jsme nebyli sami. Už před námi se tam vypravili táboroví vedoucí z Centra volného času Hrubínka, kteří připravovali tábor pro prázdninové používání. S nimi jsme si užili spoustu her, aktivit, nebo třeba i vaření.

No a co jsme na teambuildingu vlastně dělali? Společně jsme pracovali na aktivitách jako S.W.O.T analýza ICM, osobnostní profily, nebo například i ujasnění priorit na další rok pro vytvoření časového plánu. V něm se například nachází promítání dokumentů pod širým nebem, snídaně do škol, nebo akce Kam na vejšku.

 

S kolegy z ICM pro vás stále připravujeme nové a skvělé projekty. Do budoucna se tedy máte na co těšit.

Zdroj: ICM

Autor: Jan Vejtasa

 

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Jan Vejtasa

Mojí hlavní charakteristickou vlastností je nadšení. Rád dělám cokoliv, co zahání nudu a boří rutinu, proto neposedím a zajímám se o všechno okolo sebe. Je mi 19 let a studuji Střední průmyslovou školu v Třebíči a mezi moje hlavní koníčky patří: angličtina, 3D tisk, psychologie, aktivity spojené s lidmi obecně, cestování, technologie, grafika a vlastně cokoliv, co je prostě zajímavé. Rád také organizuji a podílím se na vytváření akcí ať už v rámci školy, nebo různých zájmových kroužků. Také se zapojuji do příprav táborů a víkendovek pro mladé.