Sdílená knihovna v Íčku

Informační centrum pro mládež, čili Íčko Třebíč, nabízí pro studenty a mladé lidi širokou škálu možností a služeb. Od pronájmu pracovního místa, přes doučování, přednášky, promítání dokumentů až po občerstvení a pohodu po škole.

Jednou z našich služeb je i sdílená knihovna. O co jde? Zkrátka – najdete u nás dvě skříně plné knih (od klasické literatury až po moderní publikace o seberozvoji a podnikání). Tyto knížky jsou buď k půjčení a přečtení třeba u dobré kávy přímo v Íčku, nebo si můžete vybranou publikaci dokonce zadarmo odnést domů. Dobře si všímejte štítků na hřbetu – ty červené jsou k přečtení v Íčku, modré k volnému rozebrání. Seznam všech knih najdete na
www.ickotrebic.cz/sdilena-knihovnicka/ . A slovo „sdílená“ je naplněno ještě i tak, že pokud máte doma nějakou knížku, kterou už nevyužijete, můžete nám ji do naší sdílené knihovničky darovat. Určitě udělá radost spoustě dalších lidí!

Nové knihy

Děsí vás přijímačky na VŠ? Čekají vás testy studijních předpokladů (TSP) nebo SCIO testy? Nezoufejte, v Íčku vám pomůžeme! Máme zde totiž k nahlédnutí aktuální vydání super příruček, které vám ukážou široké spektrum úloh, na které v těchto testech můžete narazit. Knihy si můžete půjčit, usadit se s nimi v klidu u dobré kávy nebo čaje a studovat, jak dlouho bude potřeba.

Zastavte se v Íčku – každý den od 7:00 do 18:00 (v pátek do 16:00).

Autor příspěvku: Veronika Billová Rivolová