NÁŠ TÝM


VERONIKA BILLOVÁ RIVOLOVÁ 

Dvojnásobná maminka na rodičovské dovolené. Vystudovala Gymnázium a střední odbornou školu v Moravských Budějovicích obor sociálně-správní činnost. Před nástupem na mateřskou dovoleno vyzkoušela různé profese – od pečovatelky v domově pro seniory po pokladní. Je koordinátorkou Zastupitelstva mladých města Třebíče a lektorkou na příměstských táborech pro děti pořádaných v Ičku. Veronika realizuje vzdělávací programy pro školy.

 

„Těším se, až skončí tato nelehká doba a mládež nás začne opět navštěvovat jako dříve.” 

 


ELIŠKA NOVOTNÁ 

Maminka na rodičovské dovolené. Vystudovala učitelství odborných předmětů na Masarykově univerzitě v Brně. Před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala jako učitelka na ZŠ Benešova – chemie, přírodopis. V době působení na ZŠ vedla badatelské kroužky pro děti. Lektorovala na příměstských táborech pro děti a v našem projektu Doučko.

 

 

„Baví mě Doučko :) V téhle těžké době chci pomoci mládeži se vzdělávat i mimo školní prostředí.”

 


LENKA ZIMOVÁ

Studentka sociální práce na Masarykově univerzitě v Brně. Vystudovala Zdravotně sociálního pracovníka na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Devátým rokem působí jako dobrovolník. Aktuálně s dětmi a mládeží potýkající se s riziky, ale má i zkušenosti jako dobrovolník se seniory nebo zvířaty. Ve volném čase ráda píše, vytváří počítačovou grafiku, fotí nebo obecně tvoří. Lenka je zároveň lektorkou v našem projektu Doučko.

 

„Baví mě vidět v druhých potenciál a podporovat je v tom, aby jej uměli využít.”