Maturitní soutěž

Od března probíhá v Informačním centru pro mládež Třebíč soutěž pro všechny aktivní maturanty. Během pěti kol se mohou studenti účastnit soutěže o poukazy do knihkupectví. Účastníci každý týden odpovídají na otázky z českého jazyka a literatury, matematiky a anglického jazyka. Pokud odpoví soutěžící správně na všechny soutěžní otázky, získá možnost vyhrát.

Soutěž probíhá každou středu na Facebooku a instagramu Ička Třebíč. Prověřit tak můžou maturanti svoje znalosti, které použijí při didaktických testech z jednotlivých předmětů.

Do soutěže se kromě maturantů také zapojují starší návštěvníci našich sociálních sítí, byť není určena pro ně samotné. I tak máme radost z aktivity, kterou tímto prvkem vytváříme. Cílem soutěže totiž bylo zvýšit návštěvnost a počet tzv. followerů našich sociálních sítí.

 

Autor: Jan Vejtasa – pracovník ICM Třebíč

Zdroj: Autor

 

 

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Sandra Hašková

Je mi 22 let a studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku. Nejvíce si však vážím času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu.