Máte nápad? Zapojte se do soutěže!

Nadace Vodafone v rámci svého programu Laboratoř podporuje mladé lidi se zajímavými nápady. Laboratoř je inkubační a akcelerační program, který zvyšuje ekonomický a sociální dopad projektů zaměřených na vytváření nebo rozvíjení sociální inovace s využitím technologií.
Do Laboratoře vstupují nejčastěji malé týmy s nápadem, které během 9 měsíců intenzivní práce
s podporou mentorů, konzultantů a školitelů vybudují udržitelný sociální podnik. Přihlásit se ale mohou i nestátní neziskové organizace, sociální podnikatelé a nově i jednotlivci či neformální týmy. Jednoduše řečeno, pokud se vaše činnost nějakou formou dotýká podpory zaměstnanosti znevýhodněných osob a přemýšlíte nad realizací technického řešení nebo máte jen nápad a chtěli byste v této oblasti něco dělat v následujících měsících, Laboratoř je ideální příležitost.
Co vám Laboratoř přinese?
  • zkušené mentory a konzultanty
  • propojení na komunitu investorů
  • prostředky na fungování týmu (každý rok dostává 10 týmů od Nadace 150.000 Kč na vývoj produktu + možnost získání investice)
  • pomoc se vstupem na český i zahraniční trh
Laboratoř provází týmy od počátečního nápadu, přes formulaci projektového plánu až po testování produktu a jeho uvedení na trh – včetně získání pilotních zákazníků a investorů. Laboratoř ověřuje zájem trhu a snižuje rizika inovací s ohledem na finanční udržitelnost a zvyšení jejichdopadu.
Více informací o Laboratoři a podpořených oblastech najdete na webu – https://www.laboratornadacevodafone.cz/jak-se-zapojit/ nebo na koukněte na video zde – https://www.youtube.com/watch?v=AchcupFlUo8
V případě zájmu se prosím registrujte zde: https://applicationform.io/dataportal/apply/laborator-nadace-vodafone.
Vaše přihláška bude zkontrolována a následně budete informováni o případném postupu do dalšího kola.
Autor: Jan Vejtasa

Autor příspěvku: Veronika Billová Rivolová