Doučko v Íčku není jen pro studenty

Nejen pro studenty, kteří mají problémy ve škole nebo si chtějí rozšířit obzory, je určen projekt Doučko, který dlouhodobě probíhá v našem Íčku.

I když už nejste „školou povinni“, můžete služeb našeho Doučka využít. Pokud si chcete třeba před dovolenou potrénovat cizí jazyk, je právě Doučko ideálním řešením. Nabízí individuální přístup „jeden na jednoho“, výukové materiály a drobné občerstvení a tým kvalitních lektorů.

„V současné době je největší zájem o angličtinu,“ říká Lenka Palánová, vedoucí ICM a dodává: „Spolupracujeme s několika lektory, kteří k doučování nabízejí nejrůznější předměty. V nabídce máme kromě zmíněné angličtiny také další jazyky, dále i češtinu, matematiku, dějepis a další.“

Na spokojenost s Doučkem ukazuje i zpětná vazba. Například paní Jarmila napsala: „Dobrý den ÍČKO, chtěla jsem Vám napsat, jak moc jsme spokojení s doučováním u Vás. Prostory jsou suprové, krásně přístupné, moc nám to vyhovuje. Hlavně jsem chtěla napsat o slečně Jitce Nevrzalové, která doučuje dceru z angličtiny. Neměla dobré známky a hlavně ji anglický jazyk vůbec nebavil. Slečna Jitka ji ukázala, že to může být i zábava, má k dceři hezký přístup a ve škole si dcera zlepšila známky. Jsem moc ráda, že jsme slečnu Jitku poznali a můžu ji i Íčko jen doporučit.“. A co na to říká Lenka Palánová? „Velmi nás tyto reakce těší. Pokud můžeme prostřednictvím našich lektorů takto pomoci, tak Doučko plní svůj účel.“ Přehled lektorů najdete na webu www.icmtrebic.cz/doucko.

VÝZVA!

Máte skvělé znalosti v nějakém oboru? Jste schopni vést, doučovat a motivovat mladé lidi? Baví vás kontakt se studenty a výuka? HLEDÁME PRÁVĚ VÁS! Právě v Íčku rozšiřujeme řady našich lektorů! Napište nám na e-mail info@icmtrebic.cz, jakou věkovou kategorii studentů můžete doučovat a předměty, které k doučování nabízíte. Těšíme se v Íčku!

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Sandra Hašková

Je mi 22 let a studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku. Nejvíce si však vážím času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu.