Turné na střechách- O5 a Radeček

Kdy:
14.5.2016 @ 19:00
2016-05-14T19:00:00+02:00
2016-05-14T19:30:00+02:00
Kde:
Zlatý kříž - střešní terasa
Karlovo nám.
674 01 Třebíč
Česká republika
Náklady:
199 Kč

ROKY JSME SNILI, že uděláme turné po střechách. A letos si sen o koncertech blízko nebe splníme. Buď u toho a zažij s námi společnou závrať! Zveme tě na místa, kde v osamění vrní vzduchotechnika a kam dopadají první ranní paprsky slunce.

Turné na střechách - Třebíč

Koncertní turné na střechách budov odehraje v květnu skupina O5 a Radeček. Pro kapelu z jesenických hor to nebude nový zážitek. Po vzoru hudebních ikon The Beatles a U2 pořádá již deset let koncert na střeše šumperského divadla. Vzhledem k neopakovatelné atmosféře a okouzlující lokaci jsou tyto koncerty natolik žádané, že jich kapela musí pořádat vždy několik za sebou.

„Letos si plníme dávný sen a odehrajeme blízko nebe celé turné. Sami netušíme, co od jednotlivých střech čekat, ale o to víc se těšíme, že každý koncert bude jedinečný,“ slibuje zpěvák Tomáš Polák. Například v Jeseníku bude posluchače vyvážet na střechu hydraulická plošina, takže koncerty budou nejen o hudbě, ale také o adrenalinu. „Pokud se někdo bojí, že bude mít na střeše závrať, tak v tom nebude sám, protože mně osobně se točí hlava i na štaflích,“ přiznal zpěvák „Radečků“.

Koncerty na místech, kde v osamění vrní vzduchotechnika a kam dopadají první ranní paprsky slunce, budou unikátní nejen samotným místem, ale také formátem vystoupení, které bude mít podobu speciálního akustického koncertu s bohatým mluveným slovem. Na turné bude totiž kapela propagovat aktuálně vydané DVD se záznamem akustického koncertu.

Jako host se během Turné na střechách představí svérázný pražský písničkář POKÁČ

Autor příspěvku: Veronika Billová Rivolová