Labyrintem záhad s Arnoštem Vašíčkem

Kdy:
23.11.2016 @ 17:00
2016-11-23T17:00:00+01:00
2016-11-23T17:30:00+01:00
Kde:
Sál hudebního oddělené Městské knihovny Třebíč
Hasskova 102/2
Vnitřní Město, 674 01 Třebíč
Česká republika
Náklady:
20 Kč

Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska.
Neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy, paranormální úkazy, utajené skutečnosti, historické otazníky, překvapivé hypotézy, přísně tajné konspirace….

Nachází se na našem území trosky plavidla mimozemšťanů? Jsme jen krůček od objevení ostatků bytostí odjinud? Jaké stopy zanechaly v Jeseníkách tajemné stvůry z hvězd? Byl hunský vůdce Attila pohřben na severu Moravy? Schyluje se k senzačnímu objevu jeho prokletého pokladu? Jaká strašlivá událost přivedla Praotce Čecha do české kotliny? Co ukryli Slované v tajné podzemní svatyni na Radhošti? Podaří se odhalit tajemství kamene smrti? Jsme obklopeni duchy a přízraky? Jaká neznámá síla vypálila podivné otisky rukou? Proč se Adolf Hitler zajímal o děsivé proroctví na stěnách Švédské kaple? Byl Vojtěch z Pernštejna zavražděn? Střeží jeho hrobku smrtící kletba? Lze vysvětlit přemíru nadpřirozených úkazů na hradech a zámcích? Je hrad lidožravých obrů jen hrůzostrašnou báchorkou, nebo archeologické objevy podporují tuto hrůznou kapitolu našich dějin? Žili mezi námi nezranitelní fexti? Jsou upíři a vlkodlaci pouze výplodem lidské fantazie, nebo docházelo ke skutečným přeměnám v krvežíznivá monstra?

Arnošt Vašíček tentokrát pátrá po největších záhadách u nás a pokouší se je rozluštit s pomocí odborníků i srovnáváním s podobně tajemnými případy ze světa. A jak je u tohoto autora obvyklé, i tentokrát nabízí čtenáři řadu překvapivých objevů a odvážných hypotéz.

Autor příspěvku: Veronika Billová Rivolová