Studentské snídaně od Íčka měly opět úspěch

Minulý týden jsme opět po roce rozdávali u vybraných středních škol v Třebíči snídaně studentům. Mohli si tak ještě před školou dát dobrou kávu, čaj a zakousnout se do čerstvého koblížku od Pekařství Vonka.

Už v roce 2017 se snídaně pro studenty od Íčka setkaly s velkým úspěchem. Proto jsme se rozhodli na  tuto akci navázat a ve dnech 8. až 10. ledna 2018 jsme vyrazili před třebíčské střední školy.

Naše pondělní zastávka byla na Střední průmyslové škole Třebíč, kde bývá opravdu hodně hladových studentů. :-) V úterý jsme se přemístili před Katolické gymnázium Třebíč a ve středu jsme snídaně zakončili před Obchodní akademií a Hotelovou školou Třebíč.

Studentům jsme kromě snídaně rozdávali i letáčky s blížícími se akcemi Íčka a o celém Informačním centru pro mládež jsme jim blíže popovídali. Tak snad zase za rok!

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Sandra Hašková

Je mi 22 let a studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku. Nejvíce si však vážím času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu.