Studentské snídaně od Íčka měly opět úspěch

Minulý týden jsme opět po roce rozdávali u vybraných středních škol v Třebíči snídaně studentům. Mohli si tak ještě před školou dát dobrou kávu, čaj a zakousnout se do čerstvého koblížku od Pekařství Vonka.

Už v roce 2017 se snídaně pro studenty od Íčka setkaly s velkým úspěchem. Proto jsme se rozhodli na  tuto akci navázat a ve dnech 8. až 10. ledna 2018 jsme vyrazili před třebíčské střední školy.

Naše pondělní zastávka byla na Střední průmyslové škole Třebíč, kde bývá opravdu hodně hladových studentů. :-) V úterý jsme se přemístili před Katolické gymnázium Třebíč a ve středu jsme snídaně zakončili před Obchodní akademií a Hotelovou školou Třebíč.

Studentům jsme kromě snídaně rozdávali i letáčky s blížícími se akcemi Íčka a o celém Informačním centru pro mládež jsme jim blíže popovídali. Tak snad zase za rok!

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Lenka Vaníčková

V médiích a kultuře se pohybuji již víc než deset let. Tyto činnosti se staly nejprve mým koníčkem, poté studijní náplní a v posledních letech i profesí. Je mi 26 let a žiji ve Starči, nedaleko od Třebíče. Náplní mého volného času je… No, popravdě moc volného času nemám. :-) Ale rozhodně se většina mých koníčků točí kolem muziky, přírody a hlavně mé rodiny. Nejlépe strávené chvíle si užiji doma ve Starči, obklopená svými nejbližšími a krásným lesem.