Soutěž Euroscola-vyhraj pro sebe i svou třídu výlet do Evropského parlamentu!

Jsi středoškolák a chtěl bys, společně se svou třídou, navštívit Evropský parlament ve Štrasburku? Tak neváhej a zapoj se do doutěže Euroscola!

Ve čtvrtek 11. února bude ve 12:00 spuštěno další kolo soutěže Euroscola pro středoškoláky. Je to velmi jednoduché, stačí když odpovíš na 10 otázek a můžeš vyhrát pro sebe i svou třídu hlavní cenu: finanční příspěvek na společnou cestu pro 24 studentů a 2 doprovody do sídla Evropského parlamentu ve Štrasburku. V tomto semestru může vyhrát až šest škol!! Ještě váháš?

 

Kdo se může zúčastnit?

Soutěž je určena pro studenty druhých a třetích ročníků středních škol. Odpovědět na otázky může každý středoškolák pouze jednou. Čím více studentů z jedné třídy odpoví, tím se samozřejmě zvyšuje šance na úspěch. Škola může vyhrát pouze jednou.

Vyhodnocení

Finanční příspěvek na Euroscolu do Štrasburku získají ti zástupci tříd, kteří budou mít všechny správné odpovědi, odpověděli nejrychleji a jejich škola nevyjela na Euroscolu ve Štrasburku za posledních 10 měsíců a ani se nechystá vyjet na jaře 2016. Tito studenti budou mít možnost prezentovat Českou republiku na celoevropském setkání Euroscola v Evropském parlamentu ve Štrasburku.

Nápověda

Pro správné odpovědi můžete konzultovat webové stránky naší kanceláře nebo centrální stránky Evropského parlamentu. Nápovědu můžete najít také na naší facebookové stránce, kde se budou pravidelně objevovat informace týkající otázek v kvízu.

Krátké shrnutí nakonec, jak postupovat:

-Pročti si pravidla.

-Přejdi na záložku „Otázky“ a odpověz na 10 otázek o EU.

-Zaregistruj se.

Zapoj všechny své kamarády ze třídy a zvyš šanci na úspěch!

Vědomostní kvíz je možné vyplňovat od 11. února do 8. března 2016 (12:00)

Více informací na: http://www.euroscola.cz/

Zdroj: http://zdechovsky.eu

Autor příspěvku: Nikola Sobotková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *