O NÁS

CO U NÁS NAJDETE:

bezpečný prostor nejen pro studenty. Nabízíme celou řadu služeb, počínaje poskytováním informací, podporou mládežnických projektů přes informační servis pro mladé lidi i pro neziskovky až po pronájem prostor pro mladé podnikatele a celou řadu dalších doplňkových služeb. Naším cílem je naučit studenty orientovat se v informacích. 

Najdete nás v budově vlakového nádraží v Třebíči (v prvním patře) – kontakty


KDO SE O VÁS BUDE STARAT:

ŠÁRKA MAJEROVÁ

Vystudovala jsem Sociální pedagogiku na Masarykově univerzitě v Brně. Celý život se věnuji práci s dětmi a mládeží, ať jako dobrovolník či zaměstnanec. Mezi můj největší koníček patří syn Matyášek, dále aktivity s dětmi a mládeží, četba, cestování, poznávací výlety.

 

 

 

 

 

KATEŘINA NANIOVÁ

Jsem absolventka Hotelové škola v Třebíč. Ve svém volném čase se věnuji své rodině, přátelům, nebo mému psíkovi Amy. Můj volný čas trávím především cestováním po českých nebo zahraničních krajinách.  Se samotným cestování souvisí i má rodina, s kterou vyrážím velmi často na různé výlety. Mezi mé další zájmy patří i různé sporty, jakou jsou inline brusle, cyklistika. Ráda si čtu knížky, především o historii druhé světové války.  Baví mě pracovat i s dětmi, pořádat pro ně různé akce. Nejvíce však miluji procházky s mým psem v přírodě, kde trávíme spolu nejvíce času.

 

 

 

SANDRA HAŠKOVÁ

Jsem absolventka Gymnázia Třebíč a nyní studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku.

 

 

 

VENDULA NĚMCOVÁ

Jsem absolventka třebíčského KG a teď pokračuji ve studiu v Brně na Mendelu. Můj obor jsou Technologie potravin. Ve volném čase mě baví zkoušet různé aktivity ať už jde o tanec, rekreační sport, zpívání si s kytarou nebo něco výtvarného. Také mám vztah k pořádání zážitkových akcí pro mladé a k dobrovolnictví, hl. ve spojitosti se studentským klubem Halahoj.

 

 

 

JAN VEJTASA

Mojí hlavní charakteristickou vlastností je nadšení. Rád dělám cokoliv, co zahání nudu a boří rutinu, proto neposedím a zajímám se o všechno okolo sebe. Je mi 19 let a studuji Střední průmyslovou školu v Třebíči a mezi moje hlavní koníčky patří: angličtina, 3D tisk, psychologie, aktivity spojené s lidmi obecně, cestování, technologie, grafika a vlastně cokoliv, co je prostě zajímavé. Rád také organizuji a podílím se na vytváření akcí ať už v rámci školy, nebo různých zájmových kroužků. Také se zapojuji do příprav táborů a víkendovek pro mladé.

 

 


ZŘIZOVATEL:

Zřizovatelem a provozovatelem ICM Třebíč je Občanské sdružení KADET, z.s., Fr. Hrubína 753, Třebíč, IČ: 266 39 904, www.oskadet.cz


ČEHO JSME SOUČÁSTÍ:

Naše ICM je součástí české informační sítě pro mládež, kterou tvoří 41 ICM – www.ismcr.cz , tuto síť zastřešuje Národní informační centrum pro mládež – www.nicm.cz .

ISMbez_nazvu

Na evropské úrovni jsme součástí organizace Eryica, která sdružuje národní informační sítě v Evropě – www.eryica.org.

1.2 Eryica Logo I Corporate I 03