O NÁS

CO U NÁS NAJDETE:

bezpečný prostor nejen pro studenty. Nabízíme celou řadu služeb, počínaje poskytováním informací, podporou mládežnických projektů přes informační servis pro mladé lidi i pro neziskovky až po pronájem prostor pro mladé podnikatele a celou řadu dalších doplňkových služeb. Naším cílem je naučit studenty orientovat se v informacích. 

Najdete nás v budově vlakového nádraží v Třebíči (v prvním patře) – kontakty


KDO SE O VÁS BUDE STARAT:

ŠÁRKA MAJEROVÁ

Vystudovala jsem Sociální pedagogiku na Masarykově univerzitě v Brně. Celý život se věnuji práci s dětmi a mládeží, ať jako dobrovolník či zaměstnanec. Mezi můj největší koníček patří syn Matyášek, dále aktivity s dětmi a mládeží, četba, cestování, poznávací výlety.

 

 

 

PAVEL SAITL

Studuji na gymnáziu v Třebíči. Svůj volný čas vyplňuji zájmovými činnostmi, mezi které patří fotbal, hra na akordeon v ZUŠ Třebíč, také zpívám ve Svatomartinském chrámovém sboru pod vedením Františka Ignáce Dolíhala. Zapojuji se též na přípravě English campu vysočina. Když mám dlouhou chvíli, tak si rád hraju s naším psem Benem, nebo trávím čas s rodinou.

 

 

 

 

ELIŠKA SAITLOVÁ

Jsem absolventka Katolického gymnázia v Třebíči. Nyní studuji angličtinu a němčinu na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Svůj volný čas trávím s rodinou či přáteli. Mezi mé koníčky patří čtení – především fantasy, práce s dětmi a cestování – hlavně do zahraničí.

 

 

 

VENDULA NĚMCOVÁ

Jsem absolventka třebíčského KG a teď pokračuji ve studiu v Brně na Mendelu. Můj obor jsou Technologie potravin. Ve volném čase mě baví zkoušet různé aktivity ať už jde o tanec, rekreační sport, zpívání si s kytarou nebo něco výtvarného. Také mám vztah k pořádání zážitkových akcí pro mladé a k dobrovolnictví, hl. ve spojitosti se studentským klubem Halahoj.

 

 

 

JAN VEJTASA

Mojí hlavní charakteristickou vlastností je nadšení. Rád dělám cokoliv, co zahání nudu a boří rutinu, proto neposedím a zajímám se o všechno okolo sebe. Je mi 19 let a studuji Střední průmyslovou školu v Třebíči a mezi moje hlavní koníčky patří: angličtina, 3D tisk, psychologie, aktivity spojené s lidmi obecně, cestování, technologie, grafika a vlastně cokoliv, co je prostě zajímavé. Rád také organizuji a podílím se na vytváření akcí ať už v rámci školy, nebo různých zájmových kroužků. Také se zapojuji do příprav táborů a víkendovek pro mladé.

 

 

SANDRA HAŠKOVÁ

Jsem absolventka Gymnázia Třebíč a nyní studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku.

 

 

 

VERONIKA VÁVROVÁ

V současné době jsem studentkou oboru Nutriční terapeut na ZSF v Českých Budějovicích. Svůj volný čas  nejraději trávím se svou rodinou a blízkými přáteli. Mezi mé koníčky patří malování nebo focení.

 

 

 


ZŘIZOVATEL:

Zřizovatelem a provozovatelem ICM Třebíč je Občanské sdružení KADET, z.s., Fr. Hrubína 753, Třebíč, IČ: 266 39 904, www.oskadet.cz


ČEHO JSME SOUČÁSTÍ:

Naše ICM je součástí české informační sítě pro mládež, kterou tvoří 41 ICM – www.ismcr.cz , tuto síť zastřešuje Národní informační centrum pro mládež – www.nicm.cz .

ISMbez_nazvu

Na evropské úrovni jsme součástí organizace Eryica, která sdružuje národní informační sítě v Evropě – www.eryica.org.

1.2 Eryica Logo I Corporate I 03