O NÁS

CO U NÁS NAJDETE:

bezpečný prostor nejen pro studenty. Nabízíme celou řadu služeb, počínaje poskytováním informací, podporou mládežnických projektů přes informační servis pro mladé lidi i pro neziskovky až po pronájem prostor pro mladé podnikatele a celou řadu dalších doplňkových služeb.

Najdete nás v budově vlakového nádraží v Třebíči (v prvním patře) – kontakty


KDO SE O VÁS BUDE STARAT:

JAN BURDA
Jsem šťastný, že se mi podařilo propojit práci a koníčka. Práce a aktivity pro děti a mládež mě naplňují bez ohledu na to jestli je dělám jako dobrovolník nebo jako zaměstnanec. Íčko je velkým koníčkem. Těším se na setkávání s lidmi, na semináře a workshopy…

No a co mě baví? Příroda Vysočiny je krásná. Chata na Chvojnici, kde není signál, je místem, kam jezdím moc rád. No a poslední dobou jsem hodně propadl golfu. Zabývám se také vzděláváním lidí v neziskovém sektoru a působím v několika neziskovkách – pochopitelně se to všechno točí kolem dětí a mládeže.

SANDRA HAŠKOVÁ

Je mi 22 let a studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku. Nejvíce si však vážím času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu.

TERKA KAŠKOVÁ
Je mi 21 let a třetím rokem studuji na MU v Brně, obor psychologie. Jsem člověk, který chvíli neposedí. Ve volném čase ráda organizuji (či spoluorganizuji) zážitkové akce v přírodě i ve městě, pobytové i příměstské tábory či kroužky pro děti všemožných věkových kategorií. Ráda čtu, zdokonaluji se v cizích jazycích, sportuji.

 

 

VENDULA NĚMCOVÁ
Jsem absolventka třebíčského KG a teď pokračuji ve studiu v Brně na Mendelu. Můj obor jsou Technologie potravin. Ve volném čase mě baví zkoušet různé aktivity ať už jde o tanec, rekreační sport, zpívání si s kytarou nebo něco výtvarného. Také mám vztah k pořádání zážitkových akcí pro mladé a k dobrovolnictví, hl. ve spojitosti se studentským klubem Halahoj.

 

 

JAN VEJTASA

Mojí hlavní charakteristickou vlastností je nadšení. Rád dělám cokoliv, co zahání nudu a boří rutinu, proto neposedím a zajímám se o všechno okolo sebe. Je mi 19 let a studuji Střední průmyslovou školu v Třebíči a mezi moje hlavní koníčky patří: angličtina, 3D tisk, psychologie, aktivity spojené s lidmi obecně, cestování, technologie, grafika a vlastně cokoliv, co je prostě zajímavé. Rád také organizuji a podílím se na vytváření akcí ať už v rámci školy, nebo různých zájmových kroužků. Také se zapojuji do příprav táborů a víkendovek pro mladé.

 

JANA SVOBODOVÁ

Je mi 18 let a studuji čtvrtým rokem Obchodní akademii a Hotelovou školu v Třebíči. Mojí největší zálibou je tanec, který se učím už od mala a zabývám se několika tanečními styly. Od baletu a moderních tanců, přes lidové tance až po street dance. Druhým rokem vedu taneční kroužek pro malé děti na DDM Třebíč. Jsem členem neformální skupiny Klub Hrádek a pořádáme víkendové akce a letní tábory pro děti.

 

 

ONDŘEJ KAŠKA

Je mi devatenáct let a na Masarykově univerzitě se věnuji dvouoborovému studiu politologie a mezinárodní vztahy. Jsem velmi společenský, nejraději trávím čas se svými kamarády na nejrůznějších akcích, moc rád poznávám nové lidi. Nejspokojenější jsem ve svých oblíbených kavárnách, kde se odehrává velká část mého života, připravuji se tam do školy, scházím se tam s kamarády a někdy tam pomáhám pracovat. Občas pomáhám místní organizaci DDM s víkendovými akcemi a tábory. Zajímám se o historii, současnou i starší kulturu v oblasti hudby a filmu a současnou politiku.

 


ZŘIZOVATEL:

Zřizovatelem a provozovatelem ICM Třebíč je Občanské sdružení KADET, z.s., Fr. Hrubína 753, Třebíč, IČ: 266 39 904, www.oskadet.cz


ČEHO JSME SOUČÁSTÍ:

Naše ICM je součástí české informační sítě pro mládež, kterou tvoří 41 ICM – www.ismcr.cz , tuto síť zastřešuje Národní informační centrum pro mládež – www.nicm.cz .

ISMbez_nazvu

Na evropské úrovni jsme součástí organizace Eryica, která sdružuje národní informační sítě v Evropě – www.eryica.org.

1.2 Eryica Logo I Corporate I 03