O NÁS

CO U NÁS NAJDETE:

bezpečný prostor nejen pro studenty. Nabízíme celou řadu služeb, počínaje poskytováním informací, podporou mládežnických projektů přes informační servis pro mladé lidi i pro neziskovky až po pronájem prostor pro mladé podnikatele a celou řadu dalších doplňkových služeb.

Najdete nás v budově vlakového nádraží v Třebíči (v prvním patře) – kontakty


KDO SE O VÁS BUDE STARAT:

JAN BURDA
Jsem šťastný, že se mi podařilo propojit práci a koníčka. Práce a aktivity pro děti a mládež mě naplňují bez ohledu na to jestli je dělám jako dobrovolník nebo jako zaměstnanec. Íčko je velkým koníčkem. Těším se na setkávání s lidmi, na semináře a workshopy…

No a co mě baví? Příroda Vysočiny je krásná. Chata na Chvojnici, kde není signál, je místem, kam jezdím moc rád. No a poslední dobou jsem hodně propadl golfu. Zabývám se také vzděláváním lidí v neziskovém sektoru a působím v několika neziskovkách – pochopitelně se to všechno točí kolem dětí a mládeže.

TERKA KAŠKOVÁ
Je mi dvacet let a druhým rokem studuji na MU v Brně, obor psychologie. Jsem člověk, který chvíli neposedí. Ve volném čase ráda organizuji (či spoluorganizuji) zážitkové akce v přírodě i ve městě, pobytové i příměstské tábory či kroužky pro děti všemožných věkových kategorií. Ráda čtu, zdokonaluji se v cizích jazycích, sportuji a občas pomáhám jako lektor jógy.

 

 

JITKA NEVRZALOVÁ
Jsem maminka na mateřské dovolené a aktuálně je mým největším koníčkem syn. Je mi 26 let a bydlím v Třebíči. Ráda trávím čas se svojí rodinou a přáteli, přečtu si dobrou knihu, vzdělávám se, poslechnu starou rockovou muziku, navštěvuji ráda zajímavá místa v České republice, nadechnu se čerstvého horského vzduchu, miluju fotografování a plavání. Nejcennější čas je pro mě ten, který je stráven nad něčím, co má cenu a v ideálním případě i nad tím, co mě naplňuje. A moje životní motto? Až se k tobě otočí život zády, chytni ho za zadek! :-)

 

VENDULA NĚMCOVÁ
Jsem absolventka třebíčského KG a teď pokračuji ve studiu v Brně na Mendelu. Můj obor jsou Technologie potravin. Ve volném čase mě baví zkoušet různé aktivity ať už jde o tanec, rekreační sport, zpívání si s kytarou nebo něco výtvarného. Také mám vztah k pořádání zážitkových akcí pro mladé a k dobrovolnictví, hl. ve spojitosti se studentským klubem Halahoj.

 

 

SANDRA HAŠKOVÁ

Je mi 22 let a studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku. Nejvíce si však vážím času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu.

 

 

 

 


ZŘIZOVATEL:

Zřizovatelem a provozovatelem ICM Třebíč je Občanské sdružení KADET, z.s., Fr. Hrubína 753, Třebíč, IČ: 266 39 904, www.oskadet.cz


ČEHO JSME SOUČÁSTÍ:

Naše ICM je součástí české informační sítě pro mládež, kterou tvoří 41 ICM – www.ismcr.cz , tuto síť zastřešuje Národní informační centrum pro mládež – www.nicm.cz .

ISMbez_nazvu

Na evropské úrovni jsme součástí organizace Eryica, která sdružuje národní informační sítě v Evropě – www.eryica.org.

1.2 Eryica Logo I Corporate I 03