Nechci na pracák! aneb Jak být úspěšný na trhu práce?

Budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí procesu výběrového řízení ve velkých firmách, abyste lépe porozuměli celému procesu výběru.
Ukážeme si, jak správně sestavit životopis a motivační dopis, jak se dobře prezentovat ve firmě na osobním pohovoru. Uděláme si také malou ukázku osobního pohovoru a sami budete moci zhodnotit a porovnat, jaký kandidát bude mít u výběrové komise větší šanci na získání práce.
Přednáška poukáže na specifika trhu práce na Třebíčsku, dozvíte se tipy, jak si zvýšit své šance na získání zajímavého pracovního uplatnění. Řekneme si, kteří kandidáti jsou na trhu práce nejúspěšnější a kterým se naopak nehledá práce snadno.

https://www.facebook.com/events/287150748287511/

 

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Sandra Hašková

Je mi 22 let a studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku. Nejvíce si však vážím času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu.