Íčko na veletrhu vzdělávání Didacta

Íčko se pravidelně zúčastňuje vzdělávacích akcí. Jedním z pravidelných veletrhů je Didacta, pořádaná Hospodářskou komorou v prostorech Střední průmyslové školy v Třebíči. S čím se ICM letos pochlubilo na svém stánku? 

Každoročně se školy a vzdělávací instituce v okolí Třebíče sjedou do prostor Střední průmyslové školy v Třebíči, aby předvedli budoucím prvákům svoje programy a služby. Informační centrum pro mládež se letos Didacty zúčastnilo také, a to kvůli tomu, aby ukázalo svoje služby pro studenty a seznámilo je s fungováním tohoto místa, které kope za studenty.
Letošním lákadlem byla 3D tiskárna, na které se během veletrhu vyráběli rozličné předměty a výrobky. To ale nebylo to hlavní. Velkým tématem stánku ICM byly nabízené služby. Íčko, jako jediné v Třebíči nabízí doučování za cenu 190,- za hodinu z velké škály předmětů. Díky této službě může čím dál tím víc studentů uspět ve svém studiu, a tím do budoucna region Třebíčska obohatit.

 

Didacta je každoroční přehlídka vzdělávání, na které letos nechybělo ani Informační centrum pro mládež. Pokud jste nás nezastihli, přijďte za námi příští rok!

Autor: Jan Vejtasa
Zdroj: Interní ICM

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Jan Vejtasa

Mojí hlavní charakteristickou vlastností je nadšení. Rád dělám cokoliv, co zahání nudu a boří rutinu, proto neposedím a zajímám se o všechno okolo sebe. Je mi 19 let a studuji Střední průmyslovou školu v Třebíči a mezi moje hlavní koníčky patří: angličtina, 3D tisk, psychologie, aktivity spojené s lidmi obecně, cestování, technologie, grafika a vlastně cokoliv, co je prostě zajímavé. Rád také organizuji a podílím se na vytváření akcí ať už v rámci školy, nebo různých zájmových kroužků. Také se zapojuji do příprav táborů a víkendovek pro mladé.