Doba maturitních plesů je tu. Íčko ti může pomoct!

Všichni maturanti už pomalu chytají nervy z nadcházejícího jara. „Stihnu se všechno naučit? Budou zapeklité testy a otázky? Kam půjdu na vejšku?“ Tyto a další otázky je provázejí snad každým dnem. Ale je ještě jedna důležitá událost, která tomu všemu předchází. A je o hodně příjemnější! Maturák!

Íčko maturanty podporuje

Maturitní ples je skvělá zábava, na druhou stranu je s ním spojeno i hodně starostí. A proto je tu naše Íčko, které vám může pomoct alespoň částečně s přípravou a organizací. Co všechno ti můžeme nabídnout?

  • prostory s možností občerstvení, a to na přípravu, domluvy, nácvik půlnočního překvápka atd.
  • místo na uložení tomboly
  • zajištění předprodeje lístků přímo u nás na recepci
  • výroba originálních placek pro každého

Většinu služeb pro vás zajišťujeme bezplatně, proto neváhejte a zastavte se s námi domluvit nebo nám zavolejte. Bude nám ctí být součástí vašeho velkého večera!

maturák_-_leták

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Sandra Hašková

Je mi 22 let a studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku. Nejvíce si však vážím času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu.