Divadlo Nebuď blbá

Pozor! Třebíčské ICM společně s Turnovským ICM pro Vás chystá divadlo. O jaké divadlo se jedná? Chcete se o něm dozvědět více? Tak pozorně čtěte!

Letos poprvé se můžete těšit na divadlo pro mládež s názvem „Nebuď blbá!“, které pořádá ICM Třebíč ve spolupráci s ICM Turnov.
Říkáte si, o co vlastně jde? Jde o osvětovou kampaň mladých herců, kteří Vám poskytnou možnost nahlédnout na to, co v dnešní době musí skoro každý puberťák zvládnout. Jde o projekt metodika prevence Městské policie Turnov a divadelního spolku Trojúhelník na téma jako je bezpečnost na internetu, návykové látky, neetické chování atd.
Co je cílem? Cílem samotného divadla je hlavně pomoc dětem, kteří si neuvědomuji nebezpečí, které je může ohrozit.

 

Chtěli byste na toto divadlo? Ptáte se, kdy a kde se bude konat?

Kdy? 7. 6. 2019 v 10:00, 11:00, 12:00

Kde? Klub Hájek, Mládežnická 229, Třebíč

Vstupné: 20 Kč za žáka/ dozor ZDARMA

 

Nezapomeňte se na divadlo závazně objednat do 31.5.2019

Více informací:  http://icmtrebic.cz/nebud-blba/

 

 

Autor: Kateřina Naniová

 

Sdílejte článek!

Autor příspěvku: Sandra Hašková

Je mi 22 let a studuji na Univerzitě Pardubice. Věnuji se zde oboru Sociální antropologie. Svůj volný čas nejraději trávím se svojí rodinou, ať už v místě mého bydliště v Okříškách nebo na nějakém společném výletě. S výlety souvisí další moje záliba, a to cestování. Velmi ráda poznávám nové země, nové lidi, jejich kulturu a zažité tradice. Ve volném čase si jdu také ráda zaplavat nebo si přečtu knížku. Nejvíce si však vážím času stráveného v přírodě na čerstvém vzduchu.